KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983024
nr 1298 3024
Oidentifierad konstnär. Signerad, J Rankin, Blomsterstilleben. Olja på pannå, nutida, 50x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:29:58
700 kr
800 kr